Maršruti un cenas

Brauciens pa Daugavu

Redzēt Rīgu no neierasta skatu punkta, sajust ūdens smaržu un ieelpot vēja glāstu. 

Braucienu sāksim no jahtu ostas Ķīpsalā un dosimies pa Daugavu tās ietekas jūrā virzienā. Redzēsim Rīgas ostas dzīvi un darbu - kravas kuģus un ceļamkrānus, garām braucošos koši oranžos ločus. Brauksim gar Krievu salu un Mīlestības salu. No Jūras vārtiem dosimies atpakaļ uz ostu. Braucienā pēc vienošanās ar kapteini var tikt iekļauta iegriešanās Vecdaugavā, lai apskatītu vecos zvejas tīklus, Kuģu remonta rūpnīcas akvatorijā vai Mīlestības saliņas apbraukšana pa Buļļupi un Loču kanālu, nopētot Ziemeļu ostas kara kuģus un Daugavgrīvas fortu.

Brauciens ar jahtu pa Daugavu ir lieliska izvēle, ja Jums nav pietiekami daudz laika, lai dotos jūrā. Tāpat tas būs piemērots katram, kurš vēlas izbaudīt atpūtu uz jahtas, bet nav drošs par savu draudzību ar jūras viļņiem un šūpošanos. 

Brauciena ilgums -  3 stundas. Cena - 345,- EUR. Katra nākamā stunda - 115,- EUR.

Braucienā var piedalīties līdz 12 pasažieriem.

 

Sveika, Jūra!

Dodamies pretī kaiju kliedzieniem, vēja brāzmām, viļņiem un jūras šalkoņai!

Brauciens no jahtu ostas Ķīpsalā pa Daugavu līdz ietekai jūrā. Iziešana jūrā caur Jūras vārtiem. Burāšanas virziens jūrā ir atkarīgs no vēja virziena un viļņu spēka. Atgriešanās ostā.

Lielisks veids, kā izbaudīt brīvdienu vai darba dienas vakarā doties vērot saulrietu!

Brauciena ilgums - 4 stundas. Cena - 460,- EUR. Katra nākamā stunda - 115,- EUR.

Braucienā var piedalīties līdz 12 pasažieriem.

 

Visa diena jūrā

Brīvdienā kāpt uz jahtas klāja un, baltām burām sanot, doties jūrā, lai redzētu kuģus reidā, Lielupes ieteku jūrā un viļņus, kaijas, debesis.

Brauciens no jahtu ostas Ķīpsalā pa Daugavu līdz jūrai, iziešana jūrā, došanās Lielupes grīvas virzienā. Atgriešanās pa Daugavu ostā.

Izbaudiet iespēju pavadīt laiku īpašā tuvībā ar dabu!

Brauciena ilgums - 6 stundas. Cena - 690,- EUR. Katra nākamā stunda - 115,- EUR.

Braucienā var piedalīties līdz 12 pasažieriem.

 

Nedēļas nogale Roņu salā

Doties jūrā, lai redzētu ap sevi vien ūdens klaidu. Ieraudzīt zemes strēli pie pamales. Atklāt un iepazīt salu aiz apvāršņa.

Brauciens sākas agrā pēcpusdienā, no jahtu ostas Ķīpsalā. Nakts tiek pavadīta ceļā uz Roņu salu. Diena tiek pavadīta uz Roņu salas, to patstāvīgi izpētot. Nakšņošana uz jahtas. Nākamajā dienā no rīta - došanās uz Rīgu. Ierašanās Rīgā, jahtu ostā Ķīpsalā, pēcpusdienā vai vakarā atkarībā no vēja virziena un viļņu spēka.

Brauciena ilgums - 2.5 dienas. Cena - 1000, - EUR.

Braucienā var piedalīties līdz 8-10 pasažieriem.